نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
جرثقیل زنجیری کاتو لیفت استعلام قیمت، مشاوره و خرید انواع جرثقیل زنجیری سقفی کاتو KATO
دفعات بازدید : 5700
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 5700
جرثقیل برقی تک فاز 5 تن کاتو چین
,واردکننده,,عمده فروش,خرده فروش
مرکزی تهران
021-55416424
55416424
katolift@gmail.com

جرثقیل برقی تک فاز 5 تن کاتو چین

(kato single phase 5 ton hoist)

جرثقیل برقی تک فاز کاتو KATO در حداکثر توان وزنی 5 تن تولید می شود. محدودیت در ظرفیت وزنی این جرثقیل زنجیری به سبب محدودیت در ولتاژ ورودی نسبت به نمونه های سه فاز می باشد. جرثقیل برقی زنجیری تک فاز 5 تن کاتو هم بصورت متصل با برق تک فاز شهری و هم بصورت متصل به ژنراتور های کوچک که تولید برق تک فاز می کنند عمل می کند.
جرثقیل برقی زنجیری 5 تن تک فاز کاتو KATO بصورت دو کاره یعنی تنها با قابلیت لیفتینگ عمودی بار مورد استفاده قرار گرفته و دارای یک قلاب در اتصال سقفی می باشد. بلوک این جرثقیل زنجیری متشکل از یک بدنه از جنس آلیاژی سخت آلومینیوم بوده که در داخل آن دنده و دنده اسپراکت فولادی بر روی یک شافت سوار شده اند. بر روی سطح دنده های این جرثقیل برقی زنجیری 5 تن کاتو از لعاب کروم استفاده شده که نقش موثری در مقاومت زنگ زدگی دنده ها در شرایط مرطوب و همچنین افزایش مقاومت سایشی آن دارد. بازرگانی کاتو لیفت نمایندگی رسمی فروش جرثقیل های زنجیری برقی تک فاز و 3 فاز کاتو KATO چین در ایران است.

جرثقیل برقی تک فاز 5 تن کاتو چین

اطلاعات فنی جرثقیل برقی زنجیری 5 تن کاتو KATO

جرثقیل های برقی تک فاز کاتو مجهز به الکتروموتوری در سایز بزرگتر برای جبران کسری ولتاژ هستندو این موتور الکتریکی دارای سیم پیچ هایی با دو بیشتر بوده و شافت خروجی از آن به یک گیربکس خورشیدی وارد می شود. وظیفه گیربکس جرثقیل زنجیری 5 تن کاتو کاهش سرعت و افزایش قدرت و گشتاور در خروجی می باشد. بدنه اصلی جرثقیل برقی زنجیری کاتو به شکل یک بلوک فلزی بصورت پک بسته به منظور جلوگیری از ورودی آلاینده ها به داخل جرثقیل می باشد. از یک زنجیری خشکه در گرید G80 بر روی این جرثقیل سقفی استفاده شده است که طول 6 متر را دارد. قابلیت افزایش طول اتصال زنجیر جرثقیل متناسب با نیاز کاربران وجود دارد.

جرثقیل برقی زنجیری 5 تن کاتو برای اتصال و حرکت افقی بر روی ریل های سقفی می تواند بصورت 4 کاره اما با یک ترولی دستی و یا زنیری بکار گرفته شود. دلیل عدم استفاده از ترولی های برقی مانند جرثقیل برقی 3 فاز محدودیت در تغذیه الکتریسیته می باشد. این جرثقیل برقی تک فاز در مرحله تست کارگاهی با 1.5 برابر توان و ظرفیت اسمی خود مورد تست قرار گرفته و دارای ضریب امنیتی 3:2 می باشد. جرثقیل برقی زنجیری تک فاز کاتو همراه با 18 ماه ضمانت در کاتو لیفت قابل عرضه است.

I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2023 - All rights reserved