نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
صنایع بسته بندی کارتن پلاست
دفعات بازدید : 13061
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 13061
آیرون بکسل
تکین بکسل
جرثقیل سقفی ویکی لیفت
محصولات
pp_صنایع بسته بندی کارتن پلاست_063a2d_u417__صنایع-بسته-بندی-کارتن-پلاست.jpg

صنایع بسته بندی کارتن پلاست

خدمات و محصولات صنایع بسته بندی کارتن پلاست پلاست شیت، کارتن پلاست، ورق های پلاستیکی، بسته بندی، استند های تبلیغاتی، استند های فروشگاهی، جعبه، گرانول - کامپاند

درباره صنایع بسته بندی کارتن پلاست

شرکت کارتن پلاست با بهره برداری از بزرگترین کارخانه تولید پلاست شیت در خاور میانه با ظرفیت تولید سالیانه 12000 تن پلاست شیت از جنس پلی پروپیلن و چاپ سیلک اسکرین با ابعاد mm1550*mm2050 و همچنین سیستمهای تمام اتوماتیک دایکات در سال 1380 فعالیت خود را آغاز نمود. کارخانه کارتن پلاست در زمینی به مساحت 18500 متر مربع دارای بخشهای کنترل کیفی ، آزمایشگاه ، واحد طراحی ، واحد تحقیق و توسعه R&D و سالن تولید به مساحت 10310 مترمربع و مجموعه اداری 840 مترمربع در شهرک صنعتی مورچه خورت واقع در 35 کیلومتری بزرگراه اصفهان - تهران احداث گردیده است.

این شرکت با بهره گیری از دستگاههای پیشرفته اکسترودر ، چاپ سیلک اسکرین 5 رنگ،4 رنگ ، 3 رنگ ، 2 رنگ ، تک رنگ و سیستم های تمام اتوماتیک دایکات یک سرویس کامل و همه جانبه جهت تحقق بخشیدن به ایده های مشتریان را مهیا نموده است و این اعتبار را فراهم کرده تا شرکتهای بین المللی چون Samsung – Philips – Klassno – Castrol – LG – Nestle – Pepsi – Shell و شرکتهای داخلی بسیاری از این شرکت درخواست همراهی و همکاری داشته باشند.

پلاست شیت

پلاست شیت محصول تولیدی شرکت صنایع بسته بندی کارتن پلاست به شکل ورق و از جنس مواد پلی پروپیلن PP ساخته می شود. پلاست شیت دارای دوام فیزیکی و مقاومت شیمیایی بالایی است و در رنگها ، ضخامتها و استحکام مختلف عرضه می شود تا بتواند بعنوان محصولی ایده آل جهت کاربردهای متنوع مورد استفاده قرار گیرد.

پلاست شیت مقاومت بسیار بالایی در شرایط محیطی نامطلوب داشته و می تواند در برابر رطوبت بالا ،آب و باران ، روغن های مختلف اعم از خوراکی و صنعتی و اکثر مواد شیمیایی مقاوم باشد. این محصول در صورت مقاوم سازی ، تحمل نوسانات دما از منفی 20 درجه سانتیگراد تا مثبت 80 درجه سانتیگراد را دارا می باشد.

تولید این محصول با حداکثر عرض mm 2100 و طول دلخواه و ضخامت mm2 تا mm13 با جرم حجمی 350 تا 3000 گرم در متر مربع امکان پذیر است.

آتلیه طراحی

این آتلیه شامل واحد طراحی ، دستگاه برش کاتر پلاتر و دستگاه چاپ دیجیتال جهت نمونه سازی می باشد.

واحد طراحی


طراحی شرکت کارتن پلاست با بهره گیری از امکانات پیشرفته و با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب بمنظور انجام مشاوره و خدمت رسانی در زمینه کاربردهای پلاست شیت در صنعت بسته بندی و تبلیغات توانسته رضایت مشتریان را فراهم سازد.

دستگاه برش کاتر پلاتر

دستگاه برش کاتر پلاتر با توانایی برش طرحهای پیچیده بر روی پلاست شیت تولیدی این شرکت تا عرضmm1550 و ضخامت mm6 امکان نمونه سازی و ارائه نمونه محصول نهایی را جهت ملاحظه و اظهار نظر مشتری تا مرحله پیاده سازی نظرات مشتری جهت تولید انبوه ، فراهم می نماید.

دستگاه چاپ دیجیتال

دستگاه چاپ دیجـیتال 6 رنگ با توانایی چاپ بر روی پلاست شیت تا ضخامت mm40 و عرض mm2150 شما را از چاپ با دقت dpi720 بهره مند می سازد که کاربرد فراوانی در نمونه سازی ، دکوراسیون داخلی و فضاهای نمایشگاهی دارد.

جعبه بسته بندی
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
جرثقیل سقفی | لنت ترمز
جرثقیل تک فاز | بالانسر فنری
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved