نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 21657
صنایع پیچ و مهره آژاکس
فدرال بکسل
محصولات

تجهیزات پزشکی پیشرفته

تجهیزات پزشکی پیشرفته ارائه کننده انواع تجهیزات پزشکی و تجهیزات تخصصی،الکتروشوک،دستگاه مانیتورینگ ،دستگاه نوار قلب و..

درباره تجهیزات پزشکی تجهیزات پزشکی پیشرفته

ركت ” تجهيزات پزشكي پيشرفته “ درسال 1366 با مشاركت گروهي از مهندسين با پيشينه اي 25 ساله در سرويس و نگهداري تجهيزات پزشكي پايه گذاري شد.


در پي تلاش موفق پنج ساله در سرويس و نگهداري تجهيزات پزشكي، درسال 1372، شرکت فن آوری پزشكي جنرال الكتريك General Electric Healthcare اين شركت را به عنوان يگانه ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات خود در ايران برگزيد.


در سال 1378 هم زمان با به دست آوردن نمايندگي رسمي” فن آوری پزشكي جنرال الكتريك“ در ايران، در گامي براي انتقال فن آوري، شركت، خط مونتاژ دستگاه هاي سونوگرافي GEMSرا در كارخانه خود در شهر صنعتي هشتگرد راه اندازي كرد.


گستردگي عرضه، نصب و راه اندازي آخرين دست آوردهاي تكنولوژي پزشكي در ايران، اين شركت را از نظر سهمي كه در بالا بردن كيفيت تشخيص و درمان پزشكي در كشور داشته است، در جايگاه ويژه اي قرار داده است.


پيوستن Marquette Helige سازنده بنام دستگاه هاي مونيتورينگ و Vingmed سازنده معتبر دستگاه هاي اكوكارديوگرافي به GEHCدر سال هاي اخير با آميخته اي از تجربه وسيع و تكنولوژي پيشرفته، توليدات تازه اي را وارد مجموعه تجهيزات پزشكي جنرال الكتريك كرد که به موازات آن به گستردگی فعالیت های شرکت تجهیزات پزشکی پیشرفته افزوده است.

شرکت درپی به دست آوردن سهم مهمی از تعداد دستگاه های نصب و راه اندازی شده MRI در کشور از سال 1380 تولید اتاق های فاراده را آغاز کرد. کیفیت بسیاربالای فنی و ساختمانی اتاق های فاراده تولید و نصب شده پس از دوسال تولید این فعالیت را به بازارهای خارجی کشانید. اکنون اتاق های فاراده ساخت "پیشرفته" در کشورهای دیگر جهان نصب و از آنها بهره برداری می شود.در کنار فعالیت های تجاری شرکت تجهیزات پزشکی پیشرفته به منظور ارتقا سطح دانش مهندسی پزشکی و با استفاده از تسلط نظری و تجربه عملی گرانبهای کارکنان خود با همکاری مراکز دانشگاهی به برگزاری دوره های آموزشی در سطح عالی دست زد و نیز تا پایان سال 1389 شش شماره نشریه تجهیزات پزشکی پیشرفته را منتشر کرد.


این شرکت در چشم انداز فعالیت خود پایه گذاری مرکز آموزش تصویربرداری پزشکی را در دستور کار دارد و زمینه های شکل گیری آن را فراهم ساخته است.


شركت" پیشرفته" با بيش از 70 مهندس و تكنسين در تهران و مراكز چند استان بزرگ كشور خدمات پس از فروش تجهيزات پزشكي جنرال الكتريك را ارايه مي دهد.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2018 - All rights reserved