نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 11264
فدرال بکسل
صنایع پیچ و مهره آژاکس
محصولات

شیما پرتو

شیما پرتو فروش و خدمات پس از فروش تجهيزات تشخيصي تصويربرداري پزشكي،رادیولوژی و سونوگرافی

درباره شیما پرتو

شركت شيماپرتو با بيش از ربع قرن تجربه در زمينه تجهيزات تشخيصي تصويربرداري پزشكي، هم اكنون مسئوليت فروش و خدمات پس از فروش تجهيزات پزشكي كمپاني SHIMADZU ژاپن، دستگاه ماموگرافي تمام ديجيتال كمپاني IMS ایتالیا، سيستمهاي PACS كمپاني INFINITT كره جنوبي، استنتهای قلبی کمپانی Merillife هند و چندين كمپاني معتبر بين‌المللي ديگر را عهده‌دار است.


اين شركت در سال 1385 فعاليت خود را با توليد دستگاه هاي راديولوژي، راديولوژي موبايل و سي‌آرم شيمادزو بصورت CKD و SKD گسترش داد و در حال حاضر به عنوان تنها توليدكننده دستگاه هاي راديولوژي ديجيتال در ايران اقدام به توليد طيف وسيعي از دستگاههاي DDR منطبق با استانداردهاي جهاني نموده و در همين راستا موفق به اخذ تائيديه CE جهت توليدات خود گرديده است.


شركت شيماپرتو مهمترين عامل پيشرفت خود را خدمات با كيفيت بالا مي‌داند و با پياده سازي و استقرار سيستمهاي نوين مديريت كيفيت نظير ISO90012008 ، ISO134852007 و ISO100022004 سعي در ارائه بهترين خدمات به جامعه پزشكي و سلامت كشور دارد.


همچنين اين شركت با كسب رتبهء يك در طرح رتبه‌بندي شركتهاي تجهيزات پزشكي جديت خود را در جلب بيشتر رضايت مشتريان بيش از پيش نشان داده است. اميد است اين شركت بتواند با حركات انجام شده گامي به سوي هدف نهايي خود كه همانا رضايت بيشتر مشتريان مي‌باشد بردارد.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2018 - All rights reserved