نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 8418
فدرال بکسل
جنرال بکسل
صنایع پیچ و مهره آژاکس
محصولات

نوین

نوین دارای تجهيزات متنوعي در زمينه الكتروتراپي،اولتراسوندتراپي،ليزرتراپي ،دستگاه لیزر...

درباره نوین

شركت مهندسي پزشكي نوين، سومين دهه از فعاليت خود در زمينه ي طراحي و توليد تجهيزات فيزيوتراپي و دستگاه لیزر را در حالي آغاز مي كند كه طي اين سالها ،يكي از مهمترين دغدغه هاي شركت، ارائه محصولات با كيفيت بالا،جهت رضايت و اطمينان خاطر همكاران فيزيوتراپيست بوده است.خداوند را شاكريم كه تلاش و پشتكار ديروز ،رضايت خاطر امروز شما همكاران را برايمان به ارمغان آورده است و مطوئنيم كه اين رضايتمندي،مسئوليت فردايمان را سنگين تر از قبل خواهد نمود.

فعاليت تيم هاي مختلف تخصصي شركت در بخش هاي تحقيقات ،طراحي و توليد موجب شده است كه شركت هرساله تجهيزات متنوعي در زمينه الكتروتراپي،اولتراسوندتراپي،ليزرتراپي و ... مطابق با تكنولوژي روز دنيا به بازار عرضه نمايد.تجهيزاتي كه ويژگي هايي نظير خروجي مطلوب ،زيبايي ظاهري،ايمني و سهولت استفاده را همزمان در خود جاي داده اند. در سالهاي اخير نيز، ارايه دستگاه هاي الكتروتراپي و اولتراسوندتراپي در قالب سري New Vision و Smart با توجه به نيازهاي متفاوت فيزيوتراپيست هاي محترم انجام گرفته است. به گونه اي كه دستگاه هاي سريNew Vision با امكانات متنوع ،براي استفاده در كلينيك و مراكز درماني طراحي شد و دستگاه هاي سريSmart با توجه به ابعاد مناسب و سبك و قابل حمل بودن براي استفاده در منزل در فرايند توليد قرار گرفت.

به ان ترتيب،در حال حاضر تنوع محصولات شركت در حدي است كه كليه اقلام مورد نياز در زمينه الكتروتراپي براي تجهيز كلينيك ها و مراكز درماني،مطابق با سليقه شخصي و نيازهاي درماني متفاوت فيزيوتراپيست هاي محترم،عرضه مي گردد.

جهت اطمينان از كيفيت خروجي،كاربرد آسان و ايمني دستگاه ها تست هاي متعددي در مراحل مختلف توليد توسط متخصصين و همكاران فيزيوتراپيست شركت انجام مي گيرد.

همگام با پيشرفت طراحي و توليد ،مواردي همچون يك سال ضمانت دستگاه ،يك ماه ضمانت برگشت وجه و 10سال خدمات پس از فروش،موجب آرامش خاطر همكاران فيزيوتراپيست و تسهيل تصميم گيري در امر خريد گرديده است. تخصص و سرعت عمل بخش خدمات پس از فروش شركت نيز موجب گرديده كه سرويس دستگاه ها در كوتاهترين زمان ممكن و به بهترين نحو انجام شود و ارائه دستگاه جايگزين در زمان سرويس، نگراني همكاران ار جهت فقدان دستگاه در مركز درماني مرتفع مي سازد.

نظرات، انتقادات و پيشنهادات شما، همواره راهنماي ما در جهت بهبود كمي و كيفي خدمات بوده و هست.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2019 - All rights reserved