نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 17958
دسته بندی محصولات

تابلو فرمان آسانسور

  • تابلو فرمان آسانسور دو سرعته
  • تابلو فرمان آسانسور  درایو دار
  • تابلو فرمان آسانسور دو سرعته به همراه سیستم نجات

تابلو فرمان آسانسور داتیس

شرکت داتیس صنعت پایا در سال 1386 تاسیس شد و روند رو به رشد خود را در صنعت آسانسور با تولید سیستم های کنترلی آسانسور،تابلو فرمان آسانسور،تابلو فرمان آسانسور دو سرعته،تابلو فرمان آسانسور درایور دار،تابلو فرمان آسانسور درایور دار به همراه سیستم نجات ،و انواع مختلف تابلو فرمان آسانسور و ..آغاز نمود.در این راستا با در اختیار داشتن نیروهای خبره و نخبه، داتیس قدرتی متفاوت در بهره مندی از علم و تکنولوژی روز به دست آورد تا بتواند پیشرو در طراحی فنی باشد.

درباره تابلو فرمان آسانسور تابلو فرمان آسانسور داتیس

شرکت داتیس صنعت پایا در سال 1386 تاسیس شد و روند رو به رشد خود را در صنعت آسانسور با تولید سیستم های کنترلی آسانسور آغاز نمود.در این راستا با در اختیار داشتن نیروهای خبره و نخبه، داتیس قدرتی متفاوت در بهره مندی از علم و تکنولوژی روز به دست آورد تا بتواند پیشرو در طراحی فنی باشد.

نیروهای خبره، پشتیبان ایجاد تمایز
در ساختار ارتباطی سازمان تیم مهندسی و طراحی به عنوان هسته فکری در مرکز تعریف گردیده است و بدین ترتیب با تمامی دیگر بخش های سازمان در ارتباط مستقیم می باشد. در اثر ادغام تیم مهندسی با تیم تولید، انعطاف در خدمت رسانی به مشتری و توانایی طراحی سفارشات خاص مشتری، مجموعه را متمایز نموده است.

آموزش
برگزاری دوره های آموزشی توسط مهندسین طراح یکی ار موثرترین شیوه ها در جهت افزایش توانمندی تیم پشتیبانی در خدمت رسانی می باشد.


ما در داتیس اعتقاد داریم، "راه بهتری هست ..." . راه بهتر به چگونگی برطرف نمودن یک نیاز اشاره دارد. همواره برای یک نیاز راهکاری وجود دارد ولی آیا این راه بهترین است؟ با نفکری باز و خارج از چهارچوب های ذهنی می توان گزینه مناسبتری را یافت تا یک مسئله با شیوه ای ساده تر به پاسخ بیانجامد. شعار "راه بهتری هست ..." در داتیس انگیزه پیشرفت و پیروی از ایده های نو ایجاد نموده، که از این رو بهبود مداوم و پویایی بی نظیر شرکت مشهود است.
داتیس راه بهتری هست که شما انتخاب می کنید ...
تابلو فرمان دو سرعته آسانسور،تابلو فرمان دو سرعته آسانسور به همراه سیستم نجات اضطراری،تابلو فرمان آسانسور درایور دار،تابلو فرمان آسانسور از نوع درایور دار به همراه سیستم نجات اضطراری،تابلو فرمان آسانسور از نوع هیدرولیک،تابلو فرمان آسانسور از نوع هیدرولیک به همراه سیستم نجات اضطراری،تابلو فرمان آسانسور از نوع gear-less به همراه سیستم نجات اضطراری،تابلو فرمان room-less به همراه سیستم نجات اضطراری،تابلو فرمان آسانسور با IP67،تابلو فرمان تک فاز،

آسانسور
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2020 - All rights reserved