نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
کارتن پلاست کاشان
دفعات بازدید : 4235
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 4235
جنرال بکسل
فدرال بکسل
آرشام بکسل
محصولات

کارتن پلاست کاشان


کاربردهای کارتن پلاست در صنایع تبلیغاتی
برای بسته بندی انواع لوازم التحریر و اشیاء تزئینی ، ساخت انواع استندها ، دکورها ، بردهای تبلیغاتی در ابعاد مختلف برای فروشگاهها ، فضاهای سرپوشیده ، سرباز ، بیلبردهای شهری و تابلوهای راهنمای آویز کاربرد دارد.
کاربردهای کارتن پلاست در صنایع بسته بندی و کشاورزی
برای بسته بندی ورقهای MDFو صفحات کابینتی ، سقف و کفی کولرهای آبی ، اجاق گاز ، صفحه محافظ پشت یخچال و پانل کفی یخچال ، میوه جات ، سبزیجات ، گوشت و ماهی ، قوطی کنسرو ، بطری نوشیدنی ، عرقیجات و به عنوان بستر جهت پرورش انواع گل و صیفی جات......

کاربردهای کارتن پلاست در صنایع دام وطیور
ورق کارتن پلاست به عنوان عایق برای پوشش داخلی سقف های کاذب سالنهای مرغداری ، بلدرچین ، کبک و بو قلمون مورد استفاده است.

کاربردهای کارتن پلاست در صنایع خودروسازی
مستحکم بودن کارتن پلاست در صنایع خودروسازی باعث گردیده برای انواع بسته بندی قطعات ، باکس ، پالت و باکسهای مخصوص و همچنین برای قسمتهای داخلی اتومبیل ، کانالهای هوای انواع اتوبوس ها و ... قابل استفاده باشد.

کاربردهای کارتن پلاست در صنایع ساختمانی
قابل استفاده به عنوان دیوارپوش در داخل واحدهای تولیدی و سردخانه ها و دکوراسیون داخل و سقف های کاذب - کالورت گذاری یا درز انبساط - عایق صوتی، حرارتی، رطوبتی - پارتیشن بندی - قالب بندی - بلوک پلاستیکی - حفاظ و حصار ساختمانی
مجتمع تولیدی شرکت سپیده کویرکاشان در شهر صنعتی امیرکبیر کاشان احداث شده است و دفترمرکزی در تهران قراردارد. این شرکت توانسته تولیدات خود را با ظرفیت 11.000 تن محصول در سال به بازارعرضه کند.

درباره کارتن پلاست کاشان

شرکت سپیده کویر کاشان با نام تجاری کارتن پلاست کاشان در سال 1379 تأسیس و در سال 1380 با هدف تولید ورقهای شیاردار p.pوکارتنهای پلاستیکی p.pدر راستای جایگزینی بخشی از کارتن های سلولزی کاغذی و جلوگیری از تخریب محیط زیست فعالیت خود را آغاز کرد . ماده مورد استفاده در این محصول پلی پروپیلن است که دارای مقاومت در برابر مواد شیمیایی و دوام فیزیکی بالا است.
در این راستا در سال1380 با توجه به تبدیل شدن کشور به قطب تولید مواد پتروشیمی، شرکت سپیده کویر کاشان اقدام به خرید ماشین آلات خط تولید از کشور کره جنوبی و نصب و راه اندازی آن نمود و در همان سال موفق به اخذ پروانه بهره برداری شد .

جعبه بسته بندی
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2020 - All rights reserved