نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 10217
فدرال بکسل
جنرال بکسل
آرشام بکسل
محصولات

انستیتو انفورماتیک برتر

انیستیتو انفورماتیک برتر به عنوان یکی از برترین موسسات پایتخت به روزی می اندیشد که در هر خانواده ایرانی حداقل یک نفر، از خدمات و یا محصولات آن بطور مطلوب بهره مند شوند.

درباره انستیتو انفورماتیک برتر

این تیم با داشتن کادری متخصص و مجرب و با استفاده از تکنیک ها و تجهیزات روز دنیا در سال ۱۳۸۶ با دریافت مجوز رسمی تاسیس گردید و با هدف ارتقاء سطح علمی در زمینه تعمیرات فوق تخصصی با روش های اصولی و علمی تایید شده از دیدگاه صاحب نظران در زمینه تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار در مرکز پایتخت کشور شروع به کار نموده است. در پیرامون این هدف پرسنل متخصص و مجرب و دوره دیده جمع آوری شده و مشغول به آموزش و تعمیرات در این مرکز می باشد و آمادگی خود را جهت عقد هرگونه قرارداد گارانتی محصولات وارداتی و پشتیبانی ۲۴ ساعت می باشد.

چشم انداز فعالیت های انیستیتو انفورماتیک برتر
انیستیتو انفورماتیک برتر به عنوان یکی از برترین موسسات پایتخت به روزی می اندیشد که در هر خانواده ایرانی حداقل یک نفر، از خدمات و یا محصولات آن بطور مطلوب بهره مند شوند.

بیانیه مأموریت انیستیتو انفورماتیک برتر

انیستیتو انفورماتیک برتر مأموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات آموزشی،گارانتی ، تعمیرات، تولید و انتشار کتب،ارائه محصولات و خدمات مبتنی در حوزه سخت افزار فنآوری و کسب و کار تعریف میکند. این سازمان به عنوان یکی از بزرگترین مؤسسات آموزشی- فرهنگی و انفورماتیک در بخش خصوصی، قلمروی فعالیت خود را پایتخت ایران، حضور مؤثر درخاورمیانه، به خصوص کشورهای فارسی زبان و همکاری با سایر کشورها ترسیم میکند. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با صنعت و بازار های جهانی تلاش برای ارائه فعالیتهای متناسب با هزاره سوم در جهت کارآفرینی و اشتغال مؤثر،

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2020 - All rights reserved