نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 19156
محصولات

نوآوری پزشکی آرتیمان

نو آوری پزشکی آرتیمان
ارائه جدیدترین سیستم ها و تکنولوژی روز در لیزرهای جراحی و پوستی،دستگاه لیزر، سیستم های لاغری و کسب نمایندگی انحصاری از کمپانی های بین المللی

درباره نوآوری پزشکی آرتیمان

شرکت نوآوری پزشکی آرتیمان یکی از شرکت های پیشتاز در عرصه تجهیزات پزشکی در ایران است. این شرکت با بیش از 10 سال سابقه با ارائه جدیدترین سیستم ها و تکنولوژی روز در لیزرهای جراحی و پوستی، سیستم های لاغری و کسب نمایندگی انحصاری از کمپانی های بین المللی به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تجهیزات پزشکی شناخته شده است. این شرکت با ارائه مشاوره، محصولات و خدمات فنی و آموزشی با کیفیت و مدیریت دقیق موفق شده تا سهم چشمگیری از ظرفیت بازار کشور را کسب نموده و همواره در مسیر توسعه بازار و محصول در زمینه فعالیت خود رشد قابل توجهی را احراز نماید.

شرکت نوآوری پزشکی آرتیمان با دارا بودن بخش های بازرگانی، فروش، علمی، فنی و استخدام کادر متخصص و مجرب با بهره گیری از پزشکان و متخصصین مرتبط و مهندسان فعال و خبره مراکز درمانی، جامعه پزشکان و متخصصین محترم را در هر یک از حیطه های فنی و مشاوره ای یاری می نمایند.

شرکت نوآوری پزشکی آرتیمان با حضور فعال و موثر در اکثر نمایشگاههای مرتبط داخلی، منطقه ای و بین المللی و همچنین برگزاری دوره ها و کارگاههای آموزشی تخصصی و ارزیابی و بهبود مداوم این دوره ها نقش موثری در عرصه شناخت و آموزش مشتریان ایفا می نماید.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2019 - All rights reserved