نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
کالای صنعتی اسکندری
دفعات بازدید : 25625
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 25625
دسته بندی محصولات

دستگاه اسپری ایرلس

  • دستگاه اسپری ایرلس PM025
  • دستگاه اسپری ایرلس PM031
  • دستگاه اسپری ایرلس PM021LF
دیگر محصولات
دستگاه اسپری ایرلس-کالای صنعتی اسکندری

کالای صنعتی اسکندری

کالای صنعتی اسکندری ارایه دهنده ی ابزار آلات صنعتی می باشد
نمایندگی انحصاری محصولات AGP
انواع دریل مگنت با قطر سوراخ کاری 120 میلی متر
جایگزین دریل رادیال و دریل‌های ستونی با یکسال ضمانت.

درباره دستگاه اسپری ایرلس کالای صنعتی اسکندری


گروه صنعتی لی یانگ در سال ١٩٨٨ با برند AGP تاسیس شد و در حال حاضر یکی از پیشگامان قدرتمند عرصه تولید ابزارهای صنعتی حرفه ای در دنیاست.
کیفیت و دوام بالا،دستگاه های این شرکت را در زمینه ابزارهای صنعتی متمایز کرده است.قابلیت اعتماد و دوام ابزارهای این شرکت نتیجه توجه به طراحی در کوچکترین جزئیات میباشد.
قلب هر ابزار صنعتی،موتور آن است.لی یانگ اولین و بهترین تولید کننده موتورهای الکتریکی در تایوان است.موتورهای تولیدی این شرکت از طراحی و تجهیزات پیشرفته ای برخودار میباشد که به نصرف کننده ای اطمینان را میدهد در حین اجرای کار بیشترین بازده را داشته باشد.
طراحان و مهندسان این شرکت با طراحی های پیشرفته و به روز بازار جوایز معتبر و افتخارات زیادی را در عرصه های بین المللی به دست آورده اند،استفاده از آخرین تکنولوژی طراحی با استفاده از پیشرفته ترین نرم افزارها برای قالب سازی و طراحی ابزارهای این شررکت به مصرف کننده این امکان را میدهد که از محصولات متنوع و با کیفیت در جهت تامین نیازهای خود بهره ببرد.
حضور گروه صنعتی لی یانگ در بازراهای اروپایی با صادرات بیش از ٩٠ محصولات نشان از تلاش این شرکت در جهت ایجاد تعادل بین خلاقیت جسورانه و پیشرفت لحظه ای و شناور ماندن بین توانایی سازش پذیری و تمرکز شدید بر جزئیات است.
تولید محصولات AGP در کارخانه ای به مساحت ٣٤٠٠٠ متر مربع که یکی از بزرگترین کارخانجات کشور تایوان واقع در شهر صنعتی یونلین میباشد صورت میپذیرد.
همراهی گروه صنعتی لی یانگ AGP و شرکت پیشبرد صنعت پایار در بازارهای خاورمیانه وقفقاز تضمینی دیگر بر اطمینان مشتری بر خدمات مادام العمر و بهبود کیفیت لحظه ای بر مبنای اصول استانداردهای جهانی در این منطقه است.

ابزار آلات برقی
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2022 - All rights reserved