نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
شرکت معماری و دکوراسیون داخلی شاه توت
دفعات بازدید : 23791
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 23791
محصولات
دکوراسیون اداری-شرکت معماری و دکوراسیون داخلی شاه توت

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی شاه توت

گروه معماری و طراحی داخلی شاه توت در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی شامل دکوراسیون اداری,دکوراسیون تجاری,دکوراسیون منزل,دکوراسیون مغازه و... فعالیت دارد.

درباره دکوراسیون اداری شرکت معماری و دکوراسیون داخلی شاه توت

گروه معماری و طراحی داخلی شاه توت در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی آغاز نموده وتا کنون پروژه های بسیاری در تهران و شهرستانها به انجام رسانده است.

گروه معماری و طراحی داخلی شاه توت متشکل از کادری حرفه ای و مجرب با سابقه ای درخشان و فارغ التحصیل مهندسی معماری از بهترین دانشگاههای ایران هستند که با داشتن دید قوی و تحصیلات در زمینه معماری، در بخش طراحی و اجرا بسیار مسلط عمل می کنند.

فعالیت شرکت در زمینه طراحی و اجرای انواع پلان، نما، دکوراسیون داخلی ،نوسازی و بازسازی ساختمان ، دکوراسیون منزل ، دکوراسیون مغازه ، دکوراسیون داخلی و ویترین مراکز تجاری ، دکوراسیون اداری، ویلا ، رستوران ، فست فود و کافی شاپ، مهد کودک و کتاب خانه، بانک ها و موسسات گوناگون، طراحی نما ،طراحی و اجرای فضای سبز، روف گاردن بام سبز ، طراحی حیاط و محوطه، طراحی و اجرای انواع سقف کاذب ، نورپردازی متنوع و کامل، طراحی و اجرای به روز ترین تجهیزات و کابینت آشپزخانه و... میباشد.

دکوراسیون داخلی
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved