نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
سازه گستر ایلیا
دفعات بازدید : 12958
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 12958
دسته بندی محصولات

پانل ها

  • پانل های گچی
  •  پانلFM
دیگر محصولات
تایل ها-سازه گستر ایلیا

سازه گستر ایلیا

شرکت سازه گستر ایلیا در زمینه طراحی تامین واجرا سقف کاذب و دیوار کاذب کناف که شامل محصولاتی مانند تایل های گچی,تایل های آکوستیک,پانل های گچی و ....

درباره تایل ها سازه گستر ایلیا

شرکت سازه گستر ایلیا قرین به یک دهه سابقه در زمینه طراحی تآمین و اجرا سقف کاذب و دیوار کادب کناف سیستم های ساخت و ساز خشک و سبک پیش ساخته،درایوال فعال می باشد و در این سال ها پروژه های عظیمی را در کشور و کشورهای هم جوار به اتمام رسانده...

در سال 88 شرکت توانایی تولیدات محصولات مصرفی در زمینه سقف کاذب و دیوار کاذب به روش شرکت کناف، با هدف سود آوری و گسترش شرکت را دیده و اقدام به راه اندازی کارخانه تولید کننده پروفیل های سرد نورد گالوانیزه و اتصالات که در بخش تولیدات به آن می پردازیم،کرده و در سال 1389 افتتاح و فعالیت رسمی خود را در بخش تولید آغاز نمود.

محصولات تولیدیپروفیل F47 با ضخامت 0.6mm,پروفیل U36 با ضخامت 0.6mm و 0.5mm,پروفیل L25 با ضخامت 0.6mm

استادها و رانرها در عرض های 50mm,70mm,100mm

توانایی تولید در طولهای مختلف برای سفارشهای بالااتصالات شامل کلیپس,بستW,براکت,HT90,فنر دوبل,آویز و ...

برای اولین بار تولید اویز مفتولی در طولهای سفارشی حتی ۳متر تولید و اماده ارسال میباشد.جهت ارتقاء هر چه بیشتر شرکت بر آن شد تا به واردات محصولاتی مانند انواع پانل های اماراتیMG ,تایلهای گچی چینی,سپری مشبک کلیک,پانل های فایبر سمنت برد,میخ و چاشنی,انواع پیچ پانل و سازه و غیره بپردازد و سبد محصولات خود را تکمیل نماید.

در حال حاضر شرکت سازه گستر ایلیا در زمینه تولید ، توضیع ، فروش و اجرا سقف کاذب و دیوار کاذب به عنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت شرکت شناخته شده است.

سقف کاذب
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2022 - All rights reserved