نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
پارس گارد
دفعات بازدید : 13548
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 13548
فدرال بکسل
جنرال بکسل
 يو پي اس
,واردکننده,,عمده فروش,خرده فروش
مرکزی تهران
info@parsguard.com

يو پي اس

(UPS)

-نوسانات شدید لحظه ای Spike

Spike ها ولتاژهای سریع، گذرا و با طول زمانی کوتاه هستند که به شکل موج اصلی برق اضافه می شوند. این ولتاژها می توانند به هر دو سیکل مثبت و منفی اضافه شده و به اجزای الکتریکی خسارت وارد کرده یا آنها را از بین ببرند . Spike ها توسط ترموستات ها یا سایر تجهیــزاتی که جریانــهای الکتریکــی زیاد را Switch می کنند یا توسط بارهایی که توسط شرکت های برق Switch می شوند ایجاد می گردند. بدون شک صاعقه ای که به زمین اصابت می کند از جدی ترین عوامل تولید این نوسانات است .

۲ - نویز الکتریکی NOISE

معمولا در شبکه برق، مصرف کننده هائی وجود دارند که باعث ایجاد نویز و تداخل رادیویی و الکترو مغناطیسی در خطوط برق شهر می شوند. برای پیشگیری از این مشکل، در دستگاههای UPS فیلترهایی در نظر گرفته شده تا اثرات ناشی از نویز را تا حد زیادی کاهش دهد. نویز الکتریکی می تواند باعث Hang کردن کامپیوتر و در نتیجه از دست رفتن اطلاعات گردد.
۳- افزایش ولتاژ لحظه ای Surges

Surges ، ولتاژ اضافه شده به موج اصلی برق با مقادیر بالاتر از مقدار عادی خط اصلی برق می باشد، که بیش از یک سیکل ادامه می یابد. Surge معمولا پس از آنکه یک دستگاه بزرگ خاموش شود و یا به دنبال Switch کردن بار در مراکز فرعی، ایجاد می شود.
۴- افت ولتاژ لحظه ای Sags

Sags از لحاظ شکل مانند Spike های منفی می باشد ولی طول مدت آن بیشتر می باشد. این امر ناشی از Switch کردن یک بار بزرگ مانند دستگاه های تهویه هوا یا راه انداختن موتورهای الکتریکی است در صورتی که ولتاژ منبع اصلی آنقدر پایین بیاید که دستگاه ها نتوانند ولتاژی در محدوده ورودی خود دریافت کنند، این دستگاهها خاموش می شوند.
۵- هارمونیک هاHarmonica

هارمونیک ها عموما توسط بارهای غیر خطی بوجود می آیند که از برق شهر جریان هایی با دامنه بالا می کشد.

هارمونیک ها باعث افزایش نامناسب جریان می شوند و این افزایش، اثر خود را در دماهای بالا نشان داده و باعث خرابی اجزای تشکیل دهنده و افزایش حرارت دستگاه ها می شود.
۶- افت طولانی ولتاژ Under voltage

Under voltage ها همانند Sag ها هستند ولی طول مدت آنها بیشتر است نسبت به وضعیت شرکت تولید کننده برق منطقه ای و در شرایط بحرانی، افت طولانی ولتاژ ممکن است چندین ساعت ادامه یابد.
۷- افزایش طولانی ولتاژ Over Voltage

افزایش طولانی مدت ولتاژ که آسیب آن زیاد بوده و علت آن معمولا شبکه توزیع برق می باشد.
۸- تغییرات فرکانس Frequency Variation

تغییرات فرکانس برق شهر ناشی از دستگاه های تولید کننده برق در نیروگاه ها مانند ژنراتورها بوده که افزایش یا کاهش آن موجب آسیب شدید به مصرفت کننده ها می شود.

 يو پي اس
دیگر محصولات
دستگاه حضور و غیاب کارتی
دستگاه حضور و غیاب کارتی
دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن
دوربین های مداربسته
دوربین های مداربسته
فروش و نصب سیستم های برق اضطراری
فروش و نصب سیستم های برق اضطراری
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
جرثقیل سقفی | لنت ترمز
جرثقیل تک فاز | بالانسر فنری
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2022 - All rights reserved