نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
فیلتر مانا واردات و عرضه انواع فیلتر آلات صنعتی، ماشین آلات معدنی، راهسازی و کامیون ها
دفعات بازدید : 183334
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 183334
فیلتر فیلیتگارد یا فیلیت Fleetguard
,واردکننده,,عمده فروش,خرده فروش
مرکزی تهران
021-55425679
mana.filter
mana.filter@gmail.com

فیلتر فیلیتگارد یا فیلیت Fleetguard

(Fleetguard filters)

فیلتر فیلیتگارد Fleetguard که به آن بصورت مخفف فیلتر فیلیت هم می گویند یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین برند های تولید کننده فیلتر آلات صنعتی می باشد. فیلتر فیلیتگارد در واقع توسط شرکت معظم کومنز Cummins آمریکا که یکی از برجسته ترین تولید کنندگان موتور های دیزل گازوئیلی در دنیا محسوب می شود تولید می شود و در انواع مختلف فیلتر روغن فیلیتگارد Fleetguard Lube فیلتر برای تصفیه روغن موتور، فیلتر هیدرولیک فیلیتگارد Fleetguard Hydraulic filter، فیلتر گازوئیل فیلیتگارد Fleetguard fuel filter ، انواع فیلتر آلات هوای موتور و کابین و بر روی موتور های جدید این برند به جای فیلتر گازوئیل از فیلتر آبگیر گازوئیل فیلیتگارد Fleetguard water separator filter استفاده می شود. اشکال و طراحی های مختلف فیلتر آلات فیلیتگارد مانند طراحی های پیچی و خطی in-line مورد استفاده قرار می گیرد. بازرگانی مانا فیلتر موارد کننده و عرضه کننده انواع فیلترآلات صنعتی ماشین آلات سنگین و انواع فیلتر فیلیت برای موتور های دیزلی می باشد.
برند : Fleetguard فیلیتگارد
ساخت : آمریکا

فیلتر فیلیتگارد یا فیلیت Fleetguard

تاریخچه شکل گیری فیلتر فیلیتگارد Fleetguard -کامینز

فیلتر کامینز Cummins filtration فعالیت خود را از سالی 1958 در تولید یک لاین از فیلتر های روغن و با بکارگیری تنها دو نیروی کار بصورت تخصصی برای موتور های گازوئیل سوز کامینز Cummins آغاز نموئد. در ابتدا به سبب قرار گیری این کارخانه در منطقه Seymour در نزدیکی ساختمان مرکزی شرکت کامیز در کلبوس ایالت ایندیانا آمریکا به فیلتر سیمور نیز مشهور بود. در سالی 1963 بود که با تغییر نام به فیلتر فیلیتگارد Fleetguard تبدیل به یکی از مراکز تولید تخصصی فیلتر های موتور دیزل شد. در سال 2006 بار دیگر نام این برند به فیلتر کامینز Cummins filtration تغییر پیدا کرد اما برای حفظ خدمات پس از فروش همچنان نام فیلیتگارد نیز بر روی فیلتر ها ثبت می گردد. پس از گذشت 60 سالی فعالیت فیلتر فیلیتگارد با داشتن 4000 پرسنل متخصص در امر تولید و خدمات پس از فروش بعنوان شناخته شده ترین برند تولیدی فیلتر های ماشین آلات سنگین در دنیا شناخته می شود.
از همان ابتدای فعالیت فیلتر فیلیتگارد نواوری و خلاقیت در تولید را با هدف افزایش راندمان کاری ماشین آلات، کاهش هزینه حفظ و نگهداری و افزایش طول عمر قطهات ماشین آلات هدف اصلی فعالیت خود قرار داده است. در حال حاضر فیلیتر فیلیتگارد بیش از 200 پتنت و تکنولوژی ثبت شده فعال دارد و مطالعه و تعامل با فناوری اطلاعات و علوم دانشگاهی را برای بهبود تولید و عملکرد محصولات خود در دستور کار دارد. استفاده از تکنولوژی های خاص در تولید مدیا و کارتریج مانند NanoNet® و StrataPore® و طراحی نازل های پیشرفته برای فیلتر های روغن از مهمترین دستاورد های فیلتر فیلیتگارد محسوب می شوند.

مزایای استفاده از فیلتر فیلیتگارد بر روی موتور های دیزلی

برند کامینز Cummins مزایای بکارگیری فیلتر فیلیتگارد را در سه بخش کلی یکی تمرکز بر تخصص این برند بر تولید موتور های دیزل، دو بر تطابق فیلتر فیلیتگارد Fleetguard با شرایط کاری موتور و سوم بر پشتیبانی و خدمات پس از فروش این شرکت استوار نموده است. در بخش اول فیلتر کامینز تعامل و تبادل اطلاعات دینامیک بین بخش های مختلف تولید را که در واقع تکیه بر تغییرات فیلتر فیلیتگارد بر حسب نیاز موتور های دیزلی با توجه به تعامل اطلاعات این دو بخش از یک برند از مهمترین دلایل و مزایای کاربری فیلتر فیلیتگارد می داند. داشتن مشتریان در سطح بین المللی که بیش از 100 عدد از آنها OEM و تولید کنندگان بزرگ ماشین آلات صنعتی دیزلی هستند و حتی فراتر از آن دریافت مستمر فید بک از هزاران پخش کننده و صدها هزار کاربر با ماشین آلات صنعتی مختلف فیلتر فیلیتگارد Fleetguard را بعنوان بخش OE موتور های دیزل ماشین آلات صنعتی تبدیل نموده است.

در بخش دوم فیلتر کامینز اشاره به این نکته قوت خود دارد که فیلتر فیلیتگارد تنها تولید کننده جهانی فیلتر آلات صنعتی است که بعنوان بخشی از یک شرکت تولید کننده موتور دیزل فعالیت می کند که درکی کامل از نیاز های واقعی این موتور ها در شرایط سخت کاری، محیطی و آب و هوایی دارد. دیگر برند های فیلتر مانند دویتس که برای موتور های دیزل دویتس تولید می شوند در واقع توسط خود برند تولید کننده موتور دیزل تولید نمی شوند و بعنوان مثال فیلتر دویتس توسط برند مان برای این شرکت تولید می شود. فیلتر کامینز ادعا دارد که بهبود کیفیت تولید فیلتر فیلیتگارد حاصل صد ها هزار ساعت تست مستمر این فیلتر ها با میلیون ها کیلومتر تست حرکتی بر روی کد ها و ظرفیت های مختلف موتور دیزلی این شرکت در شرایط مختلف عملکرد حاصل شده است که فیلتر فیلیتگارد Fleetguard را برای عملکرد بر روی هر نوع موتور با هر مشخصاتی و در هر شرایطی آماده می کند.

قابلیت دسترسی جهانی به فیلتر فیلیتگارد با انتخاب مراکز بزرگ پخش بصورت استراتژیک که دارای 5 مرکز فنی مهندسی بزرگ که دو عدد در آمریکا، یک عدد در شهر Quimper فرانسه، یک عدد در شهر Pune هند و یک عدد در شهر ووهان چین قرار گرفته است، 13 کارخانه تولیدی و 33000 مرکز پخش فیلتر آلات فیلیت یا فیلیتگارد از مهمترین دستاورد های جهانی این برند جهانی در عرصه پخش محصولات به شمار می روند.

فیلتر روغن موتور فیلیتگارد Fleetguard lube filter

فیلتر روغن موتور فیلیتگارد شرکت کامینز در دو نوع مختلف و یک سنسور قابل دسته بندی می باشد. فیلتر روغن پیچی مدل Spin-on که استاندارد های تولید آن حتی از استاندارد های ایده آل OE برند های تولید کننده ماشین آلات صنعتی نیز بالاتر می باشد. در زمینه تولید فیلتر آلات روغن موتور فیلتر فیلیتگارد Fleetguard دارای پتنت های ثبت جهانی مانند نو آوری در تولید نازل های ویژه برای این محصولات است. قابلیت جذب بسیار ایده آل با استفاده از استاندارد های ثبت شده Nanonet و Stratapore که قابلیت جذب آلاینده های موتور های دیزل را به حداکثر می رساند اولین قدم در افزایش توان و طول عمر اجزای موتور محسوب می شود.

فیلتر روغن موتور فیلیتگارد برای بیل مکانیکی هیوندا

فیلتر روغن سانتریفیوژ Centrifugal lube filter فیلیتگارد با مشخصات دقیق روزافزون موتورهای کم آلاینده امروزی طراحی شده است و با حذف دوده از روغن به عملکرد بهتر موتور و به پایین آمدن درصد آلاینده های خروجی از اگزوز کمک می کنند. در فیلتر روغن فیلیتگارد این امر با بکارگیری تکنولوژی SpiraTec pat که فیلتر فیلیت را بعنوان یکی از پیشگامان تولید این نوع فیلتر آلات دیزلی تبدیل می کند. مانا فیلتر وارد کننده فیلتر های موتور های دیزل با برند های مختلف و کد های مختلف فیلتر فیلیتگارد Fleetguard در ایران بصورت اصلی می باشد.

فیلتر گازوئیل فیلیت و سپراتور آبگیر فیلیتگارد Fleetguard

موتور های دیزل ماشین آلات صنعتی از سوخت گازوئیل برای احتراق و انبساط موتور که نیروی محرکه و گشتاور لازم برای حرکت میل لنگ ها را فراهم می کند استفاده می کنند. فیلتر گازوئیل فیلیتگارد Fleetguard که توسط یکی از معتبرترین تولید کنندگان موتور دیزلی کامینز در دنیا تولید می شود بر حسب بیشترین نیاز های موتور دیزل در حذف آلاینده های سوخت گازوئیل طراحی و تولید می شود. ساختار فیلتر گازوئیل شبیه به فیلتر روغن و اغلب بصورت خطی متشکل از قوطی و مدیا یا کارتریج فیلتر گازوئیل طراحی تولید می شود. تکنولوژی برند کامینز در تولید فیلتر گازوئیل فیلیتگارد با استفاده از ترکیبات ویژه و تکنولوژی های به ثبت رسیده که تراکم بافت کارتریج فیلتر را به تدریج از بیرون به داخل بیشتر می کند تا با بسته شدن حفره های بیرونی در بالاترین قطر خارجی از ادامه فعالیت فیلتر گازوئیل فیلیتگارد جلوگیری به عمل نیاورد از دستاورد های این برند صنعتی می باشد.

فیلتر سپراتور فیلیتگارد برای موتور های دیزلی

فیلتر هیدرولیک فیلیتگارد لودر هیوندا

نمونه های مدرن تر فیلتر فیلیت که بر روی موتور های دیزلی مدرن تر اتصال پیدا می کند از نوع فیلتر سپراتور آبگیر فیلیتگارد Fleetguard می باشد که قابلیت ویژه ای در جذب آلاینده ها در فازهای مایع که با درصد بالایی از نوع مولکول ها و قطرات ریز پرانده آب می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل فیلیتگارد مجهر به یک شیر تخلیه بوده و به بهبود فرایند احتراق با بالا بردن کیفیت سوخت ورودی از انژکتور ها به محفظه سیلندر کمک شایانی می کند. کد های فیلتر گازوئیل فیلیتگارد بصورت FF مخفف Fuel filter و کد های فیلتر سپراتور فیلیتگارد بصورت FS مخفف Filter separator و با قیمت بالاتری در بازار عرضه می شوند. بازرگانی مانا فیلتر عرضه کننده فیلتر های اصلی موتور های دیزل با برند فیلیتگارد در ایران می باشد.

دیگر محصولات
فیلتر هوای موتور فلیتگارد
فیلتر هوای موتور فلیتگارد
فیلتر گازوئیل فلیتگارد
فیلتر گازوئیل فلیتگارد
فیلتر هیدرولیک فلیتگارد
فیلتر هیدرولیک فلیتگارد
فیلتر روغن موتور فلیتگارد
فیلتر روغن موتور فلیتگارد
فیلتر سپراتور گازوئیل فلیتگارد
فیلتر سپراتور گازوئیل فلیتگارد
کاربری فیلتر فیلیتگارد در موتور های دیزل ماشین آلات راسازی

کاربری فیلتر فیلیتگارد در موتور های دیزل ماشین آلات راسازی

استفاده از فیلتر فیلیتگارد بر روی ماشین آلات راهسازی و معدنی مانند انواع لودر ها، بیل های مکانیکی، گریدر ها و بولدوزر ها بالاخص مواردی که از موتور کامینز استفاده می کنند بسیار گسترده می باشد. در اتصالات موتور ماشین آلات راهسازی برای تصفیه روغن موتور از فیلتر روغن فیلیتگارد و برای تصفیه گازوئیل با توجه به گشتاور بالای مورد انتظار از ماشین آلات راهسازی استفاده می شود.

فیلتر فیلیتگارد Fleetguard یکی از معتبرترین برند هایی است که به تولید انواع فیلتر برای ماشین آلات راهسازی و معدنی می پردازد. بر روی ماشین آلات راهسازی که از موتور دیزلی کومنز استفاده می کنند با توجه به اینکه عملا برند فیلیتگارد یکی از زیر مجموعه های برند کومنز محسوب می شود بصورت قطعه OE از این برند فیلتر آلات استفاده می شود. حجم بالای موتور دیزل ماشین آلات راهسازی نیاز به کاربری سایز های بالاتر با قابلیت عبور میزان بالاتری از دبی جریان گازوئیل را برای فیلتر آلات بوجود می آورد که فیلتر فیلیتگارد از نوع پیچی با قابلیت های حجمی مختلف و کد های مختلف با پیشوند کد فنی FF برای فیلتر گازوئیل , FL برای فیلتر های روغن و FS برای فیلتر های سپراتور آب از گازوئیل بکار گرفته می شود.

فیلتر فیلیتگارد کمپرسور های هوا

فیلتر فیلیتگارد کمپرسور های هوا

کمپرسور های هوا از جمله ماشین آلات صنعتی هستند که با موتور دیزل عمل می کنند. در این کمپرسور ها از چند مدل مختلف فیلتر فیلیتگارد، در ورودی از فیلتر هوای موتور، در قسمت ورودی سوخت گازوئیل به موتور از فیلتر گازوئیل، در قسمت خروجی دنده ها هلیکال کمپرسور از فیلتر سپراتور کمپرسور و در نهایت برای تصفیه روغن ذخیره شده در تانک ها و باک کمپرسور از فیلتر روغن فیلیتگارد استفاده می شود.

حساس ترین نوع فیلتر مورد استفاده در کمپرسور ها یکی برای تصفیه سوخت ورودی که در گذشته از فیلتر گازوئیل فیلیتگارد و امروزه از فیلتر سپراتور استفاده می شود و حتی مهمتر از آن برای جداسازی روغن از هوای خروجی با فشار و دمای بالا از پمپ هلیکال بکار رفته در کمپرسور می باشد که از فیلتر های سپراتور روغن از هوا که دارای ساختاری کامل متفاوت با فیلتر سپراتور آب از گازوئیل می باشد استفاده می شود. فیلتر فیلیت برای انواع کمپرسور های صنعتی به تولید کلیه فیلتر آلات مصرفی می پردازد. در ایران برند ایرانی و با کیفیت ترکان به تولید این محصولات مبادرت دارد.

I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved