نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
فرا بکسل عرضه کننده انواع اتصالات فولادی و استیل زنجیر و سیم بکسل
دفعات بازدید : 20700
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 20700
حلقه اسلینگ استنلس استیل گرید 316
,واردکننده,,عمده فروش,خرده فروش
غرب‌ تهران
021-44427405
faraboxel@gmail.com

حلقه اسلینگ استنلس استیل گرید 316

(G316 master link)

حلقه اسلینگ در واقع بخشی از اسلینگ های زنجیری و یا سیم بکسلی می باشد. از این حلقه ها بالاخص در تولید اسلینگ های چند رشته استفاده بسیاری می شود و بر روی این اتصال می باشد که رشته های مختلف اسلینگ به هم می رسند. حلقه اسلینگ در دو گرید فولادی و استنلس استیل تولید شده که هر یک در اتصال اسلینگ های متریال خود مورد استفاده قرار می گیرند. شکل ها و استاندارد های متنوعی برای حلقه اسلینگ وجود دارد که تولید به شکل بیضی با بیشترین کاربرد و نمونه های گلابی و دایره شکل نیز در صنایع لیفتینگ مورد استفاده قرار می گیرند.
حلقه اسلینگ استنلس استیل به سبب مقاومت محیطی بسیار مناسبی که در مواجه با رطوبت دارد در صنایع بالاخص در صنایع ساحلی و دریایی مورد استفاده قرار می گیرد. حلقه اسلینگ استیل در دو گرید 304 و 316 تولید می شود. تنسایل هر دو گرید 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع بوده و از این رو این دو گرید از نظر خواص مکانیکی در برابر تنش های کششی مقاومت یکسانی دارند. در ترکیبات شیمیایی این دو گرید از حلقه اسلینگ استنلس استیل از عناصر فلزی کرون و نیکل با درصد بالایی استفاده شده است اما مقاومت بیشتر گرید 316 نگیر به سبب وجود درصد کمی عنصر فلزی Mo می باشد. علاوه بر مقاومت محیطی بالاتر حلقه اسلینگ استیل نگیر 316 به هیچ وجه تحت تاثیر میدان مغناطیسی آهنربا نیز جذب نمی شود.
سطح براق به رنگ نقره ای مایل به زرد و مقاومت ذاتی در برابر زنگ زدگی بدون نیاز به آبکاری سطحی از مشخصات مکانیکی این گرید از حلقه اسلینگ استیل می باشد. سایز ها و تناژ مختلفی از این حلقه اسلینگ در فرا بکسل قابل عرضه می باشند که سایز های بزرگتر در صنایع لیفتینگ و سایز های کوچکتر آنها حتی بعنوان یراق آلات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

حلقه اسلینگ استنلس استیل گرید 316
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2022 - All rights reserved