نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 19264
دسته بندی محصولات

عایق الاستومری

  • عایق الاستومریک
  • عایق الاستومری لوله ای
  • عایق الاستومری لوله ای
دیگر محصولات

وان فلکس

شرکت سازه پایدار الهیه نماینده انحصاری فروش عایق الاستومریک oneflex وعایق الاستومریک stoneflex وعایق الاستومری لوله ای،عایق الاستومری صفحه ای ،عایق الاستومریک سیستم کانال هوا،عایق الاستومریک سیستم سرمایشی و لوله کشس آب سرد،عایق الاستومریک کنترول اصوات مزاحم ، پارچه های نسوز hiltex در ایران می باشد که با نام تجاری وان فلکس ایران فعالیت می نماید.

درباره عایق الاستومری وان فلکس

شرکت وان فلکس ایران


وان فلکس ایران، دارای بزرگترین انبار خصوصی این محصول شامل تمام سایزهای رول و لوله با ضخامت های مختلف و همچنین محصولات جانبی از قبیل چسب مایع و نوار از جنس و سایزهای مختلف در کشور عزیزمان ایران می باشد.

این محصولات با کیفیت عالی و مطابق با استانداردهای جهانی در سطح قاره اروپا عرضه می گردد و دارای استاندارد CE از اتحادیه اروپا می باشند.

شرکت Das Kauçukدر سال 2010 درشهر بورسا واقع در ترکیه و در مسافت 8000 مترمربع توسط آقایان ایلگاز دالکیلیچ ، کورای ساری و عمر سیرکجی تاسیس گردید.این شرکت در بخش تاسیسات و در زمینه عایق های حرارتی و برودتی فعالیت می نماید .تولیدات این شرکت فوم های الاستومریک می باشد.

این شرکت با افزایش فعالیت های خود در بازار ترکیه و جهان ، با ارتقای کیفیت محصولات خود به شکل سیستماتیک در پیشبرد اهداف خود پیشرفت چشمگیری نشان داده است .محصولات Das Kauçuk هماهنگ بازیرساختارهای زیست محیطی می باشد.

شرکت Das Kauçuk به دلیل کیفیت بالای محصولات در سال 2011 موفق به کسب جوایز محصول برتر در بخش عایق و موفق ترین سرمایه گذاری سال نائل گردیده است.همچنین این شرکت به علت سیاست های صادراتی و نگاه تحقیقاتی در عرصه فعالیتی خود در سال 2012 کاندیدای کسب جوایز محصول برتر در بخش عایق و موفقیت در بخش عایقگردیده است.

Das Kauçuk از تاریخ تاسیس تا امروز با تحقیقات روزافزون و پیگیری مستمر فناوری عایق های حرارتی و برودتی ، پیشرفت قابل ملاحظه ای را داشته است.به طوری که به عنوان بزرگترین صادرکننده در این بخش مطرح گردیده است.

Das Kauçuk به کشورهایی که پیش از این در این زمینه صادراتی صورت نمی گرفت نیز صادرات محصولات خود را آغاز نموده است. Das Kauçuk با شرکت در نمایشگاه های بین المللی متعدد گام بلندی در راستای تحقق اهداف صادراتی خود برداشته و نقش مهمی در تحقق چشم انداز صادراتی ترکیه تا سال 2023 ایفا می نماید.

DAS KAUCUK با کیفیت بالای محصولات و طیف وسیع آن و نیز نیروی انسانی مجرب و ساختارهای زیربنایی مناسب و استفاده از فناوری روز در صنعت عایق های حرارتی و برودتی پیشرو می باشد.

DAS KAUCUK جهت آشنایی بیشتر اقشار وسیع جامعه با نام عایق های حرارتی و برودتی Oneflex از منابع و امکانات مختلف استفاده نموده و با تاسیس بخش بازرگانی خارجی و شرکت در نمایشگاه های متعدد و ارائه مشاوره به مهندسین پروژه های ساختمانی و صنعتی و نیز دیدارهای مستمر با مسئولین نمایندگی های خارج از کشور گام بلندی در تحقق اهداف خود در خصوص پیشرو بودن در صنعت عایق برداشته است.

عایق
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2020 - All rights reserved