نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
فیلتر مانا واردات و عرضه انواع فیلتر آلات صنعتی، ماشین آلات معدنی، راهسازی و کامیون ها
دفعات بازدید : 170489
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 170489
فیلتر روغن هیدرولیک مان
,واردکننده,,عمده فروش,خرده فروش
مرکزی تهران
021-55425679
mana.filter
mana.filter@gmail.com

فیلتر روغن هیدرولیک مان

(MANN hydraulic filter)

فیلتر روغن هیدرولیک مان MANN در دو دسته فیلتر های هیدرولیک فشار و فیلتر های بازگشت دسته بندی می شوند که گاهی برای پاکسازی کامل روغن هیدرولیک و محافظت از اجزای سیستم هیدرولیک که اغلب تحت فشار زیادی کار می کنند 5 عدد از انواع فیلتر هیدرولیک مان در یک سیستم نصب می شود. فیلتر هیدرولیک مان در مرحله مکش که قبل از پمپ تغذیه اتصال پیدا می کند، فیلتر هیدرولیک کم فشار مان که بین پمپ تغذیه و پمپ فشار قوی اتصال پیدا می کند، فیلتر هیدرولیک پر فشار مان که پیش از سیستم مصرف کننده اتصال پیدا می کند و دو عدد فیلتر های خطی و فیلتر ورود به تانک که بر روی سیستم هیدرولیک اتصال پیدا می کند. فیلتر هیدرولیک مان از نوع پیچی سری WD تا فشار هیدرولیک 24 بار و فیلتر هیدرولیک سری WH برای اتصال تا فشار 40 بار مورد استفاده قرار می گیرند.فیلتر هیدرولیک مان در سری های برگشتی قابلیت جذب میزان بسیار بالایی از ذرات جامد معلق را داشته و به صورت تک سر و دو سر ارائه می شود.
برند : MANN
ساخت : Germany
فیلتر روغن هیدرولیک مان : لینک سایت

فیلتر روغن هیدرولیک مان

فشار و دمای کاری فیلتر روغن هیدرولیک مان

فیلتر های روغن هیدرولیک برای عملکرد در شرایط مختلف دارای مشخصات مکانیکی گوناگونی هستند. قابلیت جذب ذرات در حد میکرونی که به حذف کلیه آلاینده های فلزی معلق در روغن هیدرولیک می پردازد بر حسب کیفیت تولید فیلتر هیدرولیک می تواند متفاوت باشد. فیلتر روغن هیدرولیک مان MANN آلمان قابلت حذف تا ابعاد به ریزی 20 میکرومتر و یا 20 میکرون را دارد که درصد بسیار زیادی از آلاینده ها را شامل می شود. علاوه بر قابلیت جذب حداکثر دمای کاری که در واقع حداکثر دمایی است که ساختار فیلتر روغن هیدرولیک قابلیت تحمل آن دما را داشته و برای فیلتر روغن هیدرولیک مان دارای میزان 110 درجه سانتی گراد است. این امر از آنجا حائز اهمیت زیادی است که با بالا رفتن فشار در سیستم هیدرولیک دما نیز افزایش قابل ملاحظه ای خواهد داشت.

مش و شبکه های فلزی در فیلتر روغن هیدرولیک

مش و شبکه های فلزی در فیلتر روغن هیدرولیکدر بسیاری از انواع فیلتر روغن هیدرولیک در کنار، بجای و گاهی برای احاطه کارتریج های سلولزی لز مش ها و شبکه های فلزی که دارای بافت بسیار ریزی هستند استفاده می شود. در اغلب کاربری های مش های فلزی فیلتر روغن هیدرولیک دارای متریال ضد زنگ مانند استنلس استیل می باشد. استفاده از مش های فلزی در ساختار فیلتر روغن هیدرولیک به دو دلیل اصلی صورت می پذیرد. اولا به سبب فشار بالای سیستم هیدرولیک اغلب دمای کاری بالا می رود که این امر سبب شل شدن و دفورمه شدن ساختار کارتریج های سلولزی می شود ثانیا دمای زیاد همراه با فشار زیاد در دبی جریان سیال نیز دلیلی دیگر برای گسستن بافت سلولزی کارتریج های فیلتر روغن هیدرولیک می شوند امری که در مورد کارتریج های مش دار و سیمی اتفاق نمی افتد. البته با توجه به اینکه فیلتر روغن هیدرولیک بصورت کم فشار، فشار متوسط و پر فشار تولید می شود اغلب در فیلتر های پر فشار استفاده از مش های فلزی ضرورت بالاتری دارد. بازرگانی مانا فیلتر مشاور امین شما در امر خرید برند های مختلف فیلتر روغن هیدرولیک در ایران می باشد.
دیگر محصولات
فیلتر روغن موتور مان
فیلتر روغن موتور مان
فیلتر هوای موتور مان
فیلتر هوای موتور مان
فیلتر سپراتور مان
فیلتر سپراتور مان
فیلتر گازوئیل مان
فیلتر گازوئیل مان
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved