نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
حامیان ژنراتور تعمیر و اجاره انواع دیزل ژنراتور در تهران و حومه
دفعات بازدید : 36000
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 36000
اجاره دیزل ژنراتور در اسلامشهر
,واردکننده,,,
مرکزی تهران
09128056163
hamian.generator@gmail.com

اجاره دیزل ژنراتور در اسلامشهر

(islamshahr diesel generator)

اجاره دیزل ژنراتور در اسلامشهر از انبار تهران توسط حامیان ژنراتور میسر می باشد. دیزل ژنراتور های ارائه شده قابل بازبینی توسط کاربران و مشتریان را در تهران داشته و هزینه حمل و نقل آنها بر عهده حامیان ژنراتور می باشد. نمونه های قابل اجاره از دیزل ژنراتور در اسلامشهر و شهر های اطراف تهران اغلب با برند کومنز در محدوده توان 30 الی 3000 کاوا بوده و بصورت کارکرده عرضه می شوند. شایان ذکر است که کلیه سرویس های دیزل ژنراتور ها پیش از اجاره در اسلامشهر بصورت کامل انجام شده و آماده بهرهبرداری هستند.
اجاره بهای دیزل ژنراتور در اسلامشهر به کاوا KVA آنها بیش از هر چیز بستگی داشته و در مهله دوم به نوع پروژه، شرایط پروژه و توانی که از دستگاه کشیده می شود بستگی دارد. دریافت اجاره بهای دیزل ژنراتور در اسلامشهر بصورت ماهیانه و در اول هر ماه صورت گرفته و تنها هزینه های سرویس دوره ای بر حسب توان مصرفی به منظور تعویض روغن و فیلتر آلات از مشتریان دریافت می شود. در صورت بروز مشکلات فنی تعویض قطعات و تعمیرات ژنراتور با حامیان ژنراتور می باشد. مدت زمان عقد قرارداد اجاره دیزل ژنراتور در اسلامشهر به توان KVA بستگی داشته و برای توان های بسیار پایین در مدت بالای 30 ماه مقدور می باشد.

اجاره دیزل ژنراتور در اسلامشهر

توان و مشخصات فنی دیزل ژنراتور قابل اجاره در اسلامشهر

برند های مختلف با توان های مختلفی از دیزل ژنراتور توسط گروه حامیان صنعت در اسلامشهر قابل ارائه هستند. اغلب نمونه های موجود با برند آمریکایی کومنز Cummins و یا با برند اروپایی ولوو می باشند. مهمترین فاکتور فنی که می بایست توسط کاربران به منظور اجاره دیزل ژنراتور در اسلامشهر مد نظر قرار گیرد توان یا کاوای تولیدی توسط آلترناتور ژنراتور می باشد. اغلب نمونه های دیزل ژنراتور ها ولتاژ خروجی 230 الی 400 ولت را داشته و در توان های پایین فاقد سوپرشارژ می باشد. در توان های بالای 200 کاوا به منظور انتقال هوا با فشار بیشتر و بهبود فرایند احتراق از سوپرشارژر بر روی دیزل ژنراتور ها استفاده شده است.

مورد دیگری که به منظور اجاره دیزل ژنراتور در اسلامشهر می بایست مد نظر قرار گیرد سوخت رسانی و هزینه مرتبط با سوخت این دستگاه ها می باشد. بالا رفتن کاوا یا ظرفیت تولیدی دیزل ژنراتور سبب افزایش چشم گیر میزان گازوئیل مصرفی می شود و از این رو انتخاب توان ژنراتور می تواند سهم مهمی در کاهش هزینه ها داشته باشد. اغلب دیزل ژنراتور ها در حداکثر توان اسمی خود میزان 2 برابر سوخت گازوئیل را نسبت به توان 50% خود مصرف می کنند.

دقت داشته باشید عقد قرارداد اجاره دیزل ژنراتور تنها با شرکت های پیمانکاری ثبتی میسر می باشد. بازبینی دوره ای ژنراتور ها توسط تکنسین های حامیان ژنراتور در اسلامشهر و بصورت دوره ای صورت می پذیرد.

دیگر محصولات
اجاره دیزل ژنراتور در تهران
اجاره دیزل ژنراتور در تهران
اجاره دیزل ژنراتور 70 کاوا KVA کومنز
اجاره دیزل ژنراتور 70 کاوا KVA کومنز
اجاره دیزل ژنراتور  100 کاوا KVA کومنز Cummins
اجاره دیزل ژنراتور 100 کاوا KVA کومنز Cummins
اجاره دیزل ژنراتور 3000 کاوا KVA
اجاره دیزل ژنراتور 3000 کاوا KVA
اجاره دیزل ژنراتور 2000 کاوا KVA
اجاره دیزل ژنراتور 2000 کاوا KVA
اجاره دیزل ژنراتور 1500 کاوا KVA
اجاره دیزل ژنراتور 1500 کاوا KVA
اجاره دیزل ژنراتور سایلنت
اجاره دیزل ژنراتور سایلنت
اجاره دیزل ژنراتور 2250 کاوا kva کومنز
اجاره دیزل ژنراتور 2250 کاوا kva کومنز
اجاره دیزل ژنراتور در کرج
اجاره دیزل ژنراتور در کرج
اجاره دیزل ژنراتور 2500 کاوا KVA
اجاره دیزل ژنراتور 2500 کاوا KVA
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
Copyright 2024 - All rights reserved