نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
آبتین صنعت زلال
دفعات بازدید : 45284
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 45284
محصولات

آبتین صنعت زلال

دستگاه هاي تصفيه آب اسمز معكوس RO

اين دستگاه ها توسط شركت آبتین صنعت زلال به صورت تجاري براي تهيه آب شرب از آب هاي شور و لب شوراستفاده مي شوند. در اين فرايند نمك ها و آلودگي هاي آب با استفاده از ممبران جدا مي شود. اين سيستم توانايي حذف باكتري ها، قند ها، پروتئين، نيترات و تركيبات نيترو‍ني را دارا مي باشد. آب خروجي از ممبران ها را به خاطر خلوص بسيار بالاي آن مي توان در صنايعي مانند فولاد، پتروشيمي، رنگ، توليد مواد غذايي و .... مستقيم استفاده كرد. دستگاه هاي ساخته شده شركت آبتین صنعت زلال داراي هزينه هاي جاري پايين بوده و همچنين به خاطر داشتن سيستم پيش تصفيه با كيفيت، عمر مفيد دستگاه نيز بالا مي باشد.

درباره دستگاه هاي تصفيه آب اسمز معكوس RO آبتین صنعت زلال

مؤسسین و متخصصین "شرکت آبتین صنعت زلال" امروز مفتخر هستند ثمره تجارب ارزنده و گسترده خویش را با فعالیتی بیش از 20 سال در اجرای دهها پروژه و طرح عظیم صنعتی آب و برق در صنایع و کارخانجات بنام و فعال کشور از جمله صنابع نوشابه و شیشه ، شیر و لبنیات سازی و .... گردآوری نموده و اینک با نام "شرکت آبتین صنعت زلال " خدمات طراحی ، نصب و راه اندازی دستگاههای تصفیه آب R.O و تأسیسات برق را هرچه گسترده تر همگام با تکنولوژی روز دنیا در راه آبادانی کشورمان ایران در صنعت امروز ارائه دهند.

همچنین این شرکت آماده تهیه و ارائه کلیه لوازم و دستگاههای R.O از جمله مواد شیمیایی ، انواع فیلتر ، انواع ممبرانهای 4 و 8 اینچی و دستگاههای ضدعفونی کننده مانند UVاشعه ماوراء بنفش و فیلتراسیون های شنی و کربن می باشد.

تجهیزات تصفیه آب
مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
لینک های خارجی
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
تاسیسات ساختمانی | برق ساختمان | خدمات ساختمانی
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2021 - All rights reserved