نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
فورس وایر واردات انواع سیم بکسل با کیفیت و طول عمر بالا و مشاوره رایگان قبل از خرید
دفعات بازدید : 111307
Select Language
ENGLISH | | PERSIAN
دفعات بازدید 111307

سیم بکسل نتاب

ساختارهای عمومی سیم بکسل نتاب 7*19 و 7*35 می باشد. از سیم بکسل های نتاب برای بالا بردن بار بدون بازوی راهنما مانند تاور کرین ها استفاده میشود. در ساختار سیم بکسل نتاب لایه های درونی و بیرونی در جهت مخالف هم تابیده اند

سیم بکسل 7*19 نتاب
سیم بکسل 7*19 نتاب
سیم بکسل نتاب 7*35
سیم بکسل نتاب 7*35
سیم بکسل نتاب کمپکت 19*19
سیم بکسل نتاب کمپکت 19*19

درباره سیم بکسل های نتاب

سیم بکسل نتاب طبقه بندی مخصوصی از سیم بکسل های فولادی هستند که بدلیل نوع طراحی هنگامیکه زیر بار هستند در برابر چرخش یا پیچش مقاومت میکنند. بعلت طبیعت طراحی اینگونه سیم بکسل ها ، در نحوه بکارگیری این نوع سیم بکسل نتاب محدودیتهایی وجود دارد که در ساختارهای دیگر مطرح نیست. سیم بکسلهای نتاب در دو طبقه بندی عمومی زیر قرار میگیرند

1- تک لایه این نوع سیم از یک لایه شامل 3 یا 4 استرند تشکیل میشود. در این گونه سیم بکسل معمولا مغزی وجود ندارد و استرند ها تکیه گاه هم هستند.

2- چند لایه سیم بکسل هایی که از دو یا بیشتر لایه استرند به 8 تا 20 استرند بیرونی تشکیل میشوند. در این سیم بکسل ها هریک از لایه های استرند در جهت مخالف یکدیگر پیچیده شده که در نتیجه نیروهای حاصل از پیچش هر لایه بر لایه دیگر به گونه ای تاثیر میگذارد که میزان چرخش سیم بکسل نتاب به حداقل ممکن برسد. در زیر چند نمونه سیم بکسل نتاب با توضیحات و مشخصه های آن قید شده است.

ساختار های بسیار پر کاربرد سیم بکسل نتاب در ایران 7*19 و 7*35 هستند.

در سیم بکسل نتاب چند لایه ، نقاط تماس بین استرند ها نقاط تمرکز تنش به میزان بسیار میباشد. حرکت استرند ها نسبت به یکدیگر در این نقاط باعث از بین رفتن اجزا داخلی سیم بکسل نتاب میگردد. بدلیل این خصوصیت طراحی ساختارهای چند لایه ، در صورت پایین بودن قطر چرخ سیم بکسل نتاب باید از گذاردن بارهای سنگین اجتناب گردد. فاکتور طراحی برای سیم بکسل های نتاب کمتر از 5 توصیه نمیشود.

درباره سیم بکسل های نتاب

سیم بکسل نتاب با مقاومت سایشی بالا

از آنجا که سیم بکسل های نتاب مغز فولادی هستند به مرور زمان با سایش بین لایه های بیرونی و درونی مواجه میشوند و از این رو میزان سایش در سیم بکسل های نتاب بسیار بالا می باشد.

برای بر طرف کردن این مشکل از ساختار کوپکت در سیم بکسل های نتاب استفاده میشود. برخی از تولید کنندگان بزرک من جمله کاسار ساختارهای الترا لود نیز تولید میکنند که در آنها بین لایه های مختلف سیم بکسل نتاب از لایه های پلاستیک سخت و ضد سایش استفاده میشود. این ساختار های سیم بکسل نتاب در عین مقاومت سایشی بسیار بالا قیمت بسیار بالایی نیز دارند.

سیم بکسل نتاب با مقاومت سایشی بالا
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
تاسیسات ساختمانی | برق ساختمان | خدمات ساختمانی
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2021 - All rights reserved