نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 6759
فدرال بکسل
صنایع پیچ و مهره آژاکس
محصولات

اسکای

,نماینده فروش محصولا ت امرن و یاسکاوا
,فروش رله امرن
,فروش تایمر امرن
,فروش اینورتر امرن
,فروش سنسور امرن
,فروش سنسور اسکای
,فروش منبع تغذیه امرن
,فروش پی ال سی امرن

درباره اسکای

شرکت اسکای در سال 1391 توسط تنی چند از افراد صاحب نام در صنعت اتوماسیون کشور تاسیس گردید. هر کدام از مدیران این شرکت در زمان تاسیس آن از سابقه و تجربه ای بیست ساله برخوردار بوده و تمام تجارب علمی و فنی خود را در جهت رسیدن به اهداف شرکت بکار گرفته و در این راستا مجدانه تلاش نموده اند.یکی از مهمترین سرمایه های این شرکت بعد از نیروی انسانی متخصص ، داشتن ارتباطات بسیار گسترده در بین صنایع مختلف کشور از یک سو و نیز ارتباطات خارجی با منابع معتبر تامین کالا از دیگر سو بوده که این شرکت را در بین سایر شرکتهایی که فعالیتهایی مشابه انجام می دهند ممتاز نموده و جایگاهی خاص به آن بخشیده است.

یکی از دلايل اصلی شکل گيری شرکت اسکای ايجاد مجموعه ای منسجم و توانا جهت پاسخگويی به نياز جامعه صنعتی کشورمان درزمينه های تامین کالا با قیمت های رقابتی و نیز مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه های اتوماسيون صنعتی می باشد. در همین راستا ذکر این نکته ضروری است که شرکت اسکای دارای دفاتری خارج از کشور بوده که سفارشات کالاهای مختلف را در کوتاهترین زمان ممکن به انجام می‌رساند.


مجموعه قابلیتهای موجود در شرکت اسکای شرایطی را فراهم آورده که درخواست های مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه رسیده و سبب رضایت مندی آنها شده ، به گونه ای که آنها نقش مبلغان این شرکت را ایفا نموده و استفاده از خدمات شرکت اسکای را به دیگران توصیه می کنند.

خطی مشی کيفی اين شرکت در يک جمله عبارت است از دقت، کيفيت و سرعت که تمامی کارکنان همواره خود را ملزم به رعايت اين سه اصل می دانند.
شايد به جرات بتوان گفت يکی از دلايل موفقيت اين شرکت، علاوه بر موارد فوق محور قرار دادن کارفرما مشتری و احترام کامل به نظرات و خواسته های او می باشد.

نکته ای که همواره مد نظر مدیران این شرکت بوده این است که باید بتوان محصولاتی با کیفیت بالا و برخوردار از استاندارهای جهانی را با قیمتی مناسب عرضه کرد که قیمت تمام شده محصولات کارخانه های تولیدی کشورمان کمتر و کمتر شود . در راستای این تفکر در سال 1391 موفق به اخد نمایندگی انحصاری شرکت SKY-E VASTLY-E که یکی از بهترین شرکت های سازنده سنسور در دنیا می باشد شدیم.

محصولات شرکت SKY دارای استاندارهای CEDIN EN60947-5-2IEC947-5-2 می باشد و در حال حاضر دربازارهای اروپایی و آسیایی مصرف می شود.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2018 - All rights reserved