نانوتجارت پایگاه اطلاعات شرکت ها، فروشگاه ها و قطعات صنعتی
Select Language
ENGLISH | PERSIAN
دفعات بازدید 20132
محصولات

تجهیزات مرغداری جام نو

شرکت تجهیزات مرغداری جام نو آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی، طراحی و محاسبه، برآورد هزینه و مشاوره تجهیز و بهره برداری مجتمع های پرورش طیور به فعالان در صنعت تجهیزات مرغداری آبخوری نیپل ، دانخوری بشقابی ، جت هیتر و ... می باشد.

درباره تجهیزات مرغداری جام نو

شرکت جام نو در طی بیش از 30 سال فعالیت در زمینه تولید محصولات پیشرفته صنایع مرغداری کشور، موفق به اخذ تائیدیه های کنترل کیفی از نهادهای مرتبط گردیده است. اخذ استانداردهای کیفی ایزو 9001 بخشی از این تاییدیه ها است.
کلیه محصولات تولید شده توسط شرکت جام نو، گستره متنوعی از آزمون های کنترل کیفی را پشت سر می گذارند. کیفیت بالای مواد اولیه مصرفی در کنار دقت نظر متخصصان شرکت، نهایت معیارهای کیفی را در هر کدام از محصولات به ارمغان می آورد.
توجه ویژه به رضایتمندی صاحبان صنایع پرورش طیور، افتخار خدمت رسانی به گستره متنوعی از تولید کنندگان را به شرکت جام نو داده است. تجهیز و بهره برداری ده ها سالن مرغداری بخشی از دستاوردهای این شرکت است.
علاوه بر تولید انواع تجهیزات پیشرفته و با کیفیت پرورش طیور، شرکت جام نو آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی، طراحی و محاسبه، برآورد هزینه و مشاوره تجهیز و بهره برداری مجتمع های پرورش طیور به فعالان این صنعت می باشد.

مقالات
لینک های خبری
نمایندگی ها
I N F O @ N A N O T E J A R A T . C O M | 0 9 1 2 5 0 3 0 0 7 1
نانوتجارت پایگاه اطلاعات صنعتی
GOOGLE+ | FACEBOOK
کلیه حقوق متعلق به نانوتجارت است
© Copyright 2019 - All rights reserved